Přihlášky na školní rok 2021/2022 spuštěny! (1. ZŠ Amálka a 4. ZŠ Norská již od 4 let)

První medaile rozdány: úspěch slavili zejména domácí z Mladé Boleslavi!

První den Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku ve všech soutěžních i věkových kategoriích, který se koná 24. – 25. října 2015 v Mladé Boleslavi, má své první vítěze!

mČr_2015.jpgPrvní sady medailí byly rozdány v sobotu po poledni pro kategorie Aerobic team show a Aerobic Group Performance. Nejcennější kovy putují domácím v Mladé Boleslavi a to v několika kategoriích, do Písku a do Prahy. V kategorii AGP budou své nejvyšší posty a ocenění porovnávat se světovou špičkou týmy z Plzně a Havířova i na prosincovém mistrovství světa na Martiniku, kteří si vybojovali již svou nominaci v jarních soutěžích. Za výborné atmosféry, která byla nastartovaná z výše uvedených kategorií, se v odpoledním bloku představili závodníci se svými vypilovanými sestavami pro MČR v kategoriích 8 – 10 let, 11 – 13 let a 14 – 16 let.

mČr_2015_-_1.jpgHvězdou byla každá závodnice či závodník a někdo svou sestavu vylepšil třeba i novým závodním dresem jako například Viktorie Prokopová v kategorii kadet nebo Adéla Citová v juniorské kategorii žen. Nejlepších šest z každé soutěžní kategorie se představí zítra ve 2 finálových blocích – od 10:35 finále 8 – 10 let a 11 – 13 let, od 14:15 finále 14 – 16 let a dospělí za přítomnosti kamer České televize, ze kterého bude odvysílán osmdesátiminutový záznam ve středu 28. října 2015.

Online přenos můžete sledovat na: http://aerobik.tvcom.cz/Zapas/Soutez-FISAF/129145-FISAF-AEROBIC-FITNESS-2015-IVT-MCR-Mlada-Boleslav.htm

Spoustu informací z mistrovství i ze zákulisí najdete na: https://www.facebook.com/fisaf.cz?fref=ts

mČr_2015_-_3.jpg

mČr_2015_-_4.jpgVýsledky ze semifinálových kol:

8 – 10 let

Ženy

1. Adéla Matějková AJC Ivany Mrňákové Ústí n. L.

2. Aneta Moučková Aerobik klub Zlín

3. Tereza Miková Aerobic Team Chuchle

Muži

1. Jan Jiří Sekera – Sportklub RB České Budějovice

2. Jan Míšek – AC JKMB Mladá Bolesla

Tria

1. Aerobik Klub Zlín

2. Sport Academy Kladno

3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Aerobik

1. Fitness center Báry a Hanky Šulcové

2. Aerobic Team Chuchle

3. AC Angels Rakovník

Step

1. BM Fitness Havlíčkův Brod

2. FANATIC

3. Fit studio Venuše Kladno

11 – 13 let

Ženy

1. Veronika Frantová – AT Chuchle

2. Viktorie Prokopová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

3. Kristýna Krajíčková – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Muži

1. Luboš Hanus – Aerobik studio Dvojka Sedlčany

2. Vojtěch Vrabec – AE klub Lady Plzeň

3. Tomáš Absolon – Studio K Barrandov

Páry

1. Jáchym Hanák, Bára Krčmářová – AK Zlín

2. Pavlína Syrůčková, Tomáš Absolon – Studio K Barrandov

3. Kateřina Staruchová, Vojtěch Vrabec – AE klub Lady Plzeň

Tria

1. Sport Academy Kladno

2. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

3. Aerobik klub Zlín

Fitness aerobik grande

1. Fitness center Báry a Hanky Šulcové – Roztleskávačky

2. Aerobic Team Chuchle

3. Fitness center Báry a Hanky Šulcové – Španělky

Fitness aerobik petite

1. Sport Academy Kladno

2. Aerobic Dancers Kladno a Sportklub Kladno

3. Studio K Barrandov

Fitness step grande

1. BM FITNESS Havlíčkův Brod

2. Fanatic

3. Oxygen Příbram

Fitness step petite

1. Fit studio Venuše Kladno

14 – 16 let

Ženy

1. Tereza Kudláčková – AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem

2. Adéla Citová – Fitness Studio Louny

3. Karolína Kudláčková – Studio K Barrandov

Muži

1. Jan Bartůšek – BM FITNESS Havlíčkův Brod

Páry

1. Jan Bartůšek, Karolína Jánská – Fitness studio Louny

2. Vojtěch Novotný, Ema Kubíčková – Juniorská škola ae Domyno

Tria

1. Fitness Studio Louny

2. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové – L-A-K

3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové – K-A-T

Fitness aerobik grande

1. Fitness center Báry a Hanky Šulcové

2. AJC Ivany Mrňákové

3. Aerobic Team Chuchle

Fitness aerobik petite

1. Studio K Barrandov

2. Aerobic Dancers Kladno

3. AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem

Fitness step grande

1. BM Fitness Havlíčkův Brod

2. Oxygen Příbram

3. Aerobik Centrum Brno

Fitness step petite

1. OneClub Brno

2. Sportklub ČASPV Kladno a Aerobic Dancers Kladno

Aktuální výsledky z MČR můžete sledovat zde: https://onedrive.live.com/view.aspx?cid=73910c2eef8f81a8&page=view&resid=73910C2EEF8F81A8!2534&parId=73910C2EEF8F81A8!1512&authkey=!ACQWlxkBXheXcq4&app=Word&wacqt=undefined

Zuzana Rybářová, Média, Marketing, PR

Komentáře