1. 6. 2022 se v členské sekci EOS otevřou E-přihlášky do kurzů pro veřejnost. (Amálka, Norská)                                                                    Přihlásit/Registrovat

Navazující kurzy

Aerobik

od 6 let
Specializovaný trénink sportovního a fitness aerobiku. Cvičení je vhodné pro dívky i chlapce, které baví hudba a tanec.

Florbal

od 6 let
Není nic lepšího, než se stát součástí týmu. Děti se spolu učí zodpovědnosti, důvěře a spolupráci - zkušenostem, které jim vydrží po celý život.

Hokej

Nábory do 7 let
Zkušení trenéři jsou připraveni pomoci všem zájemcům udělat první hokejové krůčky na stejném ledě, kde se naučily hokej takové hvězdy jako Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Jakub Voráček, Michael Frolík, Marek Židlický, Pavel Patera a mnoho dalších.

Tenis

od 6 let
Specializovaný trénink tenisu. Hra rozvíjí nejenom fyzickou kondici, ale i taktické myšlení, schopnost soustředění a vnitřní vyrovnanost.

PRO SPORTOVNÍ KLUBY

RÁDI PŘEDSTAVÍME NAŠIM DĚTEM PRÁVĚ VÁŠ SPORT

• Chcete se společně s námi podílet na správném rozvoji pohybu dětí?
  • Chcete dětem a jejich rodičům představit v rámci lekcí Dětí na startu Váš sport?
  • Uvítáte, že si děti, které se umí dobře hýbat, vyberou Váš oddíl?
  • Chcete rozšířit povědomí o Vašem klubu mezi širší veřejnost  při akcích pořádaných Dětmi na startu?
  • Budete rádi, když uděláte další „krok“ v rozvoji Vašeho sportovního oddílu a Vašich ambicí zaměřených k propagaci sportu u dětí?

NENÍ NIC SNAŽŠÍHO!

Výborné zkušenosti našich sportovních partnerů, s kterými již spolupracujeme, hovoří za své a my se s Vámi rádi domluvíme na konkrétní formě spolupráce (docházení do hodin komerčních či do hodin na konkrétních školkách či školkách).

STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT!