Děti na startu: ZŠ Doksy

Na naší škole byl projekt DNS původně realizován formou sportovního kroužku pro děti od 1. do 4. ročníku ZŠ. Vzhledem k protiepidemickým opatřením jsme v letošním školním roce museli udělat organizační změny, a tak v rámci školy výjimečně cvičí pouze děti z 1. a 2. ročníku.

Před dvěma lety bylo naším přáním, aby se do projektu zapojily i děti z mateřské školy. A to se nám splnilo. Od letošního roku cvičí i naši nejmenší.

Máme úžasné podmínky – moderní sportovní hala v areálu školy a venkovní hřiště na školní zahradě.

Za léta působení naší školy v projektu jsme získali různé moderní cvičební pomůcky. Obzvlášť si ceníme metodické podpory, a možnosti pravidelně absolvovat školení, která přinášejí nové nápady a motivace. 

Díky projektu Děti na startu jsme mohli spolupracovat i s RNDr. Pavlem Suchánkem – odborníkem na výživu. Informace a recepty v oblasti zdravé výživy využíváme napříč všemi ročníky.

A na závěr jedna z vět, která mluví za vše: „Paní učitelko, mě ty Děti na startu strašně baví!“

Komentáře