Vážení rodiče, z důvodu NOUZOVÉHO STAVU ČR a dalších vládních nařízení omezujících naší činnost, jsou ve Sportklubu Kladno zrušeny všechny tréninky.

Úspěchy

Navigace: Aerobik \ Úspěchy

2017

I.VT

14 - 16 let Fitness Grande

Složení týmu:
Natálie Šubinová, Eliška Páleníčková, Barbora Kindlová, Anna Zderadičková, Nikola Dryjáková, Eva Bízková, Simona Smrčková, Tereza Machová, Karolína Charvátová

3.místo: 1. - 2. 4. 2017 Kladno
2. místo: 14. - 15. 4. 2017 Louny

14 - 16 let Fitness Petite

Složení týmu:
Karolína Sobotková, Nikola Cmuntová, Tereza Machová, Eliška Barancová, Adéla Štveráková

2.místo: 1. - 2. 4. 2017 Kladno
4. místo: 14. - 15. 4. 2017 Louny

14 - 16 let Týmy

Složení týmu:
Simona Smrčková, Barbora Kindlová, Karolína Sobotková

4.místo: 1. - 2. 4. 2017 Kladno
2. místo: 14. - 15. 4. 2017 Louny

17 a více let Fitness Petite

Složení týmu:
Markéta Chaloupková, Viktorie Kolářová, Martina Deverová, Evelyn Mráčková, Kristýna Chýlová

4.místo: 1. - 2. 4. 2017 Kladno

Aerobic Team Show

Složení týmu:
Anna Filipová, Eliška Stolárová, Natálie Keresztesová, Nikola Tenrátová, Karolína Mráčková, Eva Šimková, Marie Řezáčová, Adéla Radostová, Nikola Dufková, Julie Hořavová, Tereza Holubová, Tereza Holoubková, Katrin Hanzáková, Adéla Hradiláková, Kateřina Dlouhá, Monika Vítů, Linda Barcelová, Nikola Krátká, Kristýna Valešová

3.místo: 1. - 2. 4. 2017 Kladno
4. místo: 14. - 15. 4. 2017 Louny

II.VT

11 - 13 let Fitness aerobik

Složení týmu:
Anna Filipová, Eliška Stolárová, Natálie Keresztesová, Nikola Tenrátová, Karolína Mráčková, Eva Šimková, Marie Řezáčová, Adéla Radostová, Nikola Dufková

3.místo: 25. - 26. 3. 2017 Otrokovice

14 - 16 let Týmy

Složení týmu:
Tereza Machová, Adéla Štveráková

1.místo: 25. - 26. 3. 2017 Otrokovice

III.VT

8 - 10 let Týmy

Složení týmu:
Nikola Krátká, Linda Balcarová, Kristýna Valešová

8 - 10 let Týmy

Složení týmu:
Monika Vítů, Mariola Božič

8 - 10 let Fitness aerobik

Složení týmu:
Julie Hořavová, Kateřina Dlouhá, Adéla Hradiláková, Monika Vítů, Tereza Holubová

2016

I.VT

14-16 let Aerobik Petite

Složení týmu:
Karolína Sobotková, Nikola Cmuntová, Tereza Machová, Sabina Stehlíková, Adéla Štveráková, Eva Bízková, Nikola Dryjáková

3. místo: 2. - 3. 4. 2016 - Semily
2. místo: 16. - 17. 4. 2016 - Brno
4. místo: 24. - 27. 5. 2016 - Karlovy Vary - ME
2. místo: 30. 4. - 1. 5. 2016 - Ostrava
3. místo: 8. - 9. 10. 2016 - Louny
2. místo: 5. - 6. 11. 2016 - České Budějovice

14-16 let Tria

Složení týmu:
Simona Smrčková, Barbora Kindlová, Karolína Sobotková

2. místo: 16. - 17. 4. 2016 - Brno
3. místo: 24. - 27. 5. 2016 - Karlovy Vary - ME
2. místo: 30. 4. - 1. 5. 2016 - Ostrava
2. místo: 8. - 9. 10. 2016 - Louny
3. místo: 30. 9. - 2. 10. 2016 - Praha - MČR
1. místo: 5. - 6. 11. 2016 - České Budějovice

II.VT

14-16 let Aerobik

Složení týmu:
Markéta Chaloupková, Evelyn Mráčková, Martina Deverová, Karolína Kráčmarová, Viktorie Kolářová

2. místo: 19. - 20. 3. 2016 - Louny
3. místo: 23. - 24. 4. 2016 - Praha
3. místo: 4. - 5. 6. 2016 - Mladá Boleslav
4. místo: 24. - 25. 9. 2016 - Praha

III.VT