Naplňuje mě to

Vychovatelka v družině na Základní škole Kladno, Amálská 2511, Ivana Havelková je u projektu od začátku. „Jitka Literová přišla do naší školy s tím, zda se nechceme také zapojit. Nadchlo nás to, líbilo se mi to moc a paní ředitelka s tím plně souhlasila. Aktivity probíhají v rámci družiny zadarmo a to dvakrát v týdnu vždy jednu hodinu. Hlásí se padesát i více dětí. Nemáme problém s tělocvičnami, vybavení je skoro všechno od Dětí na startu. Docházely k nám zkušené trenérky a pomáhaly. Oceňuji pestrost, nápady, inspirativní semináře – je to úžasné a má to smysl. Přidávám i své vlastní nápady, které musí být, aby cvičení dětem nezevšednělo. Nikdo s ničím takovým předtím nepřišel. Některé malé děti už znají toto cvičení z předškoláků, takže chodí třeba i v tričkách, která mají ještě z dob, když byly právě předškoláky. Naplňuje mě to.“

Komentáře