30 let Sportklubu Kladno

Akce proběhla: 12. 10. 2022

Záznam ze dne 12.10. 2022

Aerobik i Sportklub Jitky Literové měly třicítku. Přály všechny kladenské kluby

„Jsem šťastná, že se akce povedla. Když jsme se o výročí aerobiku na svazu bavili, padlo slovo, že nejlepší to bude oslavit v Kladně, kde se tomuto sportu opravdu daří. Zkusila jsem napsat scénář, kde jsem kromě moderátora Vlasty Korce a známého cvičitele Honzy Ondera, počítala se všemi kluby. Všechny vyjma Venuše totiž založily dívky, které začínaly u mne. A vyšlo to,“ byla ráda Jitka Literová.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Výstava “30 let aerobiku na Kladně”

Nemohli jste se oslavy zúčastnit? Nevadí, můžete se na výstavu podívat zde.
Autorky: Gabriela Havlůjová, Jitka Literová + 6.panel Zdeněk Slepička

Jsem šťastná, že se akce povedla. Když jsme se o výročí aerobiku na svazu bavili, padlo slovo, že nejlepší to bude oslavit v Kladně, kde se tomuto sportu opravdu daří. Zkusila jsem napsat scénář, kde jsem kromě moderátora Vlasty Korce a známého cvičitele Honzy Ondera, počítala se všemi kluby. Všechny vyjma Venuše totiž založily dívky, které začínaly u mne. A vyšlo to.
Jitka LiterováVedoucí Sportklubu Kladno

A jak celá akce vypadala?

Naše galerie

Fotografie: Adam Litera